סיור וירטואלי 360

סיור וירטואלי 360

SmartCcode נותנת את האפשרות לערוך סיור וירטואלי בעסקים שינתה לחלוטין את חווית הצריכה של מאות מיליוני גולשים ברחבי העולם. בזכות טכנולוגיה מתקדמת והישענות על פלטפורמה איכותית מצליח הסיור הוירטואלי להעביר תחושה ממשית של ביקור בתוך מקום מציאותי ופיזי לחלוטין. הסיור הוירטואלי מתבצע כמובן במשך 24 שעות ביממה, ניתן לגשת אליו ממחשב נייח, נייד, טאבלט או מכשיר טלפון חכם והוא אינו דורש אף מיומנות מצד הגולש.

 

כיצד יוצרים סיור וירטואלי איכותי?

הסיור הוירטואלי מבוסס על היכרות אמיתית עם צרכי הלקוחות. כל מי שמעוניין לרכוש מוצר או להשכיר שירות רוצה קודם כל להרגיש אותו, לדעת איך הוא נראה ולהבין אילו תחושות הוא מעביר. בזכות הסיור הוירטואלי המתבצע על פי מנגנון של 360 מעלות על 180 מעלות לגובה ניתן לעשות זאת. מבחינת גולשים רבים, הסיור הוירטואלי הוא הגשמת חלום. הסיורים מושכים את העין, מאפשרים מעבר בין קטגוריות ומציעים נגישות מלאה לקהלי יעד מגוונים.

מה מציע הסיור לבעלי המקצוע?

גם מבחינת בעלי המקצוע מייצג הסיור הוירטואלי עולם שלם של אפשרויות. כל מי שרוצה להעביר ללקוחות שלו תחושה אמיתית צריך לנסות להציג סיור וירטואלי איכותי.
הסיור הוירטואלי מגדיל את החשיפה לעסק, מיועד לכל המסכים ומשאיר בקרב הגולשים טעם של עוד. בנוסף, לקוח פוטנציאלי יכול לערוך סיור וירטואלי המותאם באופן מדויק לצרכים ולרצונות שלו

סיור ללא גבולות

סיור וירטואלי הוא הדרך הנכונה להראות כיום חללים שונים מכל הסוגים.  הסיורים הווירטואליים בסמארטקוד הם דרך להראות חללים שונים כאילו שאתם נמצאים במקום עצמו. כאשר אתם בסיור וירטואלי 360 אתם מסתובבים מסביב לחלל ורואים את כל פרטיו מהריצפה לתקרה ומסביב ב 360 מעלות.

סיור וירטואלי 360 כיום מאוד נפוץ בעולם מפני שזאת הדרך הטובה ביותר להמחיש לקהל הרחב את החלל או לבעלי עסקים שרוצים לשווק את העסק שלהם .


בהתחשב בהשפעות המציאותיות שלה, שיטת הצגה זו פופולארית כמעט בכל ענף, סיור וירטואלי מורכב מתמונות רבות ומציגה ראיה כוללת עבור כל זוויות של הנושאים, בדרך כלל SmartCcode יוצרים את התמונות עם מצלמה ועדשה מיוחדת ולאחר מכן עורכים את התמונות לסיור וירטואלי ב 360 מעלות על 180 מעלות לגבוה. השימוש הראשון בסיורים וירטואליים בתחילת שנת 1994, virtual tour 360 כאשר ניסו להפוך מוזיאון לסיור וירטואלי, סיורים וירטואליים מציאותיים מושכים את העין מיד והפכו יותר ויותר פופולאריים מכאן ואילך.

מציאות מדומה עם סיור וירטואלי

מה הייתם אומרים אם היינו מבטיחים לכם לשבת בבית בנוחות בסלון ובאמצעות סיור וירטואלי 360 התומך במציאות מדומה Virtual Reality תוכלו להיכנס לכל מתחם העולה על ראשכם ולהרגיש כאילו ממש אתם שם? 

הסיור הוירטואלי יחד עם המציאות המדומה יגרום לכם להרגיש ולחוות את התחושה הכי קרובה למקום או לעסק, אתם תרגישו שאתם מהלכים בתוך המקום ממש, מתרשמים מהעיצוב, שומעים את המוזיקה, כמעט נוגעים בידכם בדברים. 

המציאות המדומה יכולה להתאים לכל עסק, אולמות אירועים, מסעדות, בתי קפה, בתי מלון, אטרקציות משחקיות לופטים למסיבות, וילות להשכרה, צימרים וכל עסק שמעוניין לקדם את עצמו בצורה ויזואלית וייחודית יוכל להתקדם לשיא הטכנולוגיה ולהתחדש בסיור וירטואלי משולב מציאות מדומה . 

SmartCcode מאפשר את חידושי הטכנולוגיה העדכניים והמתקדמים ביותר בתחום הצילום הויזואלי כיום שכל אחד נושא איתו את הטלפון החכם אנו באמצעות הטכנולוגיה שפיתחנו מכניסים את המציאות המדומה Virtual Reality לתוך הסמארטפון בשילוב הסיור הוירטואלי. 

סיור וירטואלי 360 מעלות מכל מקום יחד עם הסמארטפון שלכם ומשקפיים התומכים במציאות מדומה שכבר בקרוב יהיו בכל בית בישראל. היום חברות טכנולוגיה מבססות את הסמארטפונים שלהם יחד עם משקפיים כחלק מחבילת הקניה. 

הטכנולוגיה של מציאות מדומה בשילוב הסיור וירטואלי יוכל לחסוך לכם זמן מבלי לכתת רגליים, ולהתרשם מכל עסק, לדוגמא אולמות ומקומות לאירועים, מסעדות אולמות תצוגה וכדומה. 

בהתקנת הסמארטפון על משקפיים תוכלו לסייר במציאות מדומה הכי ראליסטית בכל העסקים ולבחור אם בכלל כדאי לכם להגיע אליו ולהתרשם ממנו עוד הרבה לפני שיצאתם מהבית. 

מציאות מדומה Virtual Reality – איך זה עובד?

מציאות מדומה, נותנת השלייה של הסביבה המציאותית אותה מדמה הסיור הוירטואלי הנעשית בטכנולוגיה מתקדמת. טכנולוגיה המעניקה את תחושת המציאות באופן ממשי ומוחשי.

המציאות המדומה בנויה על חווית המשתמש בסביבה וירטואלית. כדי ליהנות מהאפשרות של המציאות המדומה אתם צריכים רק שני דברים: טלפון חכם ומשקפי מציאות מדומה.

את הצילום במציאות המדומה, SmartCcode יביא לכם אל הטלפון החכם. כל שתצטרכו הוא לגלוש לפורטל שלנו וליהנות ממגוון עסקים בכל תחום שיכול לעניין אתכם בפשטות ובמהירות.

הטלפון החכם בשילוב משקפי המציאות המדומה מפצל את הצילום לשתי תמונות שונות, אחת לכל עין והמשקפיים ממקדים את הראייה לכל עין בנפרד בכל צד של המסך בסמארטפון, הטכנולגיה הזאת גורמת למוח לחשוב כאילו הוא נמצא במקום בו הוא צופה ומאפשרת להקיף את כל שדה הראייה בעולם הווירטואלי.

חיישני התנועה המובנים בתוך הסמארטפון יחד עם הסיור הוירטואלי התומך בכל טלפון חכם יחד עם המשקפיים, מאפשרים לסיור הווירטואלי לזהות את תנועות הראש. כאשר תביטו לצד שמאל, גם המצלמה בעולם הווירטואלי תזוז לצד שמאל, כאשר תביטו לצד ימין, המצלמה תזוז בעקבותיכם לצד ימין, כאשר תרימו את הראש ותסתכלו למעלה, תוכלו לראות את החלק הנמצא מעל לראשכם בעולם הווירטואלי שבו אתם מסיירים.

בעל עסק?

SMARTCODE מזמינה אותך להתקדם לאתר ברשת ולא להישאר מאחור!
לבניית אתר וורדפרס, חנות אונליין צרו קשר עוד היום וקבעו פגישת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו.
התקשר עכשיו: 054-3510272

 

 

דרכי יצירת קשר